Abus 202/90 COMBIFLEX

• velikost
    • možnost nastavení délky lanka
    • průměr lanka

• mezi obdobnými výrobky asi nejširší lanko
    • délka lanka (tomu ale odpovídá nepraktický rozměr zámku)
    • volba 4-místného kódu (nejspší jediný na našem trhu
    • rozměry - určitě nelze nosit po kapsách (např. při lyžování)

Sháněla jsem alespoň minimální ochranu lyží, když se od nich vzdálím. Tento výrobek jsem ale nakonec nezakoupila - po jeho shlédnutí v jiném (kamenném) obchodě jsem zjistila, že ve skutečnosti je větší, než působí na obrázku a tak jsem nakonec zvolila stejnou značku, ale menší typ, který mohu nostit po kapsách, ovšem s trojmístným kódem a užším a kratším lankem. Délka lanka se pak ukázala jako menší problém, k některým stojanům na lyže nešel použít (ale to se dá vždycky vyřešit). Tento výrobek doporučuji spíše pro ty, kteří nosí nějakou příruční brašnu.

• Maly, lehky

Ok

Typ zamykání
kódové
Délka zámku
90 cm

Combiflex Pro 202

Svinovací zámek Combiflex Pro 202 nabízí základní ochranu před příležitostnými zloději.

Jeho výhodou je délka lanka, díky kterému se dá využít pro zabezpečení více předmětů naráz.

Ideální k dočasnému "pohlídání" vašich věcí než se např. vrátíte z obchodu.

Příklady použití:

Zámek na lyže

Zámek na snowboard

Zámek na přilbu

Zámek na příslušenství kola nebo motorky

Vhodný pro zabezpečení drobných předmětů na cestách

• , zakoupeno v PekSport

• velikost
    • možnost nastavení délky lanka
    • průměr lanka

• mezi obdobnými výrobky asi nejširší lanko
    • délka lanka (tomu ale odpovídá nepraktický rozměr zámku)
    • volba 4-místného kódu (nejspší jediný na našem trhu
    • rozměry - určitě nelze nosit po kapsách (např. při lyžování)

• Maly, lehky

Ok