Trelock FS 300/85 Trigo

1000 g
Typ
skládací

• , zakoupeno v iThings.cz

Zámek vypadá kvalitně a věřím, že potencionální zloděje odradí.

• poměr cena / výkon
    • hmotnost
    • délka

Perfektní zámek na kolo do města, kdy si chcete být jisti, že kolo po návratu najdete. Začnete řešit jiný problém - nedostatečnou pevnost toho, k čemu poutáte :-).

• , zakoupeno v Hupnakolo.cz

• Pořizováno jako dárek, ale už při prvním pohledu na výrobek mi bylo jasné, že se bude líbit.
    • Je trošku těžší oproti klasickým zámkům na kolo

Pokud si budu pořizovat zámek, tak neváhám ani chvilku.

Typ zamykání
skládací

TRELOCK Skládací zámek FS 300/85 TRIGO

TRELOCK Skládací zámek FS 300/85 TRIGO -

Konstrukčně vyspělý ocelový kloubový zámek na kolo TRELOCK FS 300 Trigo. -

Kloubový zámek se vyznačuje nekompromisní pevností a praktickým kompaktním designem - lehký, extrémně odolný a hezký! -

TRELOCK dodává zámky Trigo v několika barvách s praktickým plastovým obalem. -

Zámky je možné uchytit na kolo ke košíku na láhev, nebo kdekoliv na kole pomocí pásků Click-In-Guide. -

Masivní ocelové segmenty zámku jsou spojeny pomocí lisovaných kloubů a jsou pokryty tenkou vrstvou plastu proti oděru laku rámu kola. -

Zámek TRELOCK FS 300 Trigo má cylindrickou vložku s oboustranným klíčem, s ochranou proti rzi a prachu. -

Ovládání i manipulace se zámkem je maximálně usnadněna a nesnese srovnání s klasickým ocelovým lanem nebo účkom. -

Ve složeném stavu má zámek rozměry 19,5 x 5,5 x 4 cm. -

Délka zámku je 85 cm. -

Pokud jste investovali do kvalitního kola, chraňte si stejně kvalitním zámkem před zloději.

Úroveň bezpečnosti: 3.

Délka zámku je 85 cm.

Hmotnost: 750 g

PLC ™ locking cylindr

• , zakoupeno v iThings.cz

Zámek vypadá kvalitně a věřím, že potencionální zloděje odradí.

• Pěkné provedení
    • přijatelná cena
    • Nedostatečná kvalita

Chtěl jsem kvalitní skládací zámek z oceli. Po té co jsem viděl v Lídlu za 400 Kč. a který nemusí být špatný jsem zatoužil po něčem kvalitnějším za cenu přes tisícovku.

Nevypadá špatně ale je to jen oplastovaný plech který není ani 1 mm. tlustý i když na fotkách se tváří jako robustní z oceli. Chyba lávky! Na YouTube je video v němčině Test zámků na kolo. Tento Trelock a mnoho dalších tam přestřihli kleštěmi jako nic! Jediné které bez problémů odolaly jsou Abus.

Jestli máte drahé kolo nešetřete na zámku.

• poměr cena / výkon
    • hmotnost
    • délka

• Je trošku těžší oproti klasickým zámkům na kolo

Pokud si budu pořizovat zámek, tak neváhám ani chvilku.

• , zakoupeno v Citybikes.cz

Jsem spokojen

• , zakoupeno v Kola Pešek

• - možná lepší odolnost zlodějům oproti běžným zámkům
    • - horší manipulace se zámkem při zamykání kola, protože se skládá pouze z několika málo lamel (větší počet lamel by byl přínosem)
    • - větší váha

Zatím jsem neviděl jednoduché překonání tohoto zámku.

• , zakoupeno v Habby Bikes

• zda sa byt dostatocne robustny
    • dobry pomer cena-vykon u zamkov podobnej kategorie
    • skladny
    • 1) velmi kratky
    • 2) zamykanie chce cvik a nie vzdy sa da jednoducho zamknut - problem spojenia zamku pokial je moc natesno

Tazsi zamok, ktory by mal byt dostatocne robustny

• Pouzdro na kolo
    • pěkný desing
    • zámek vydrží zátěž přez 1 tunu...
    • neměl by jít přeštípnout
    • celý je poplastovaný, takže si neodřete kolo
    • Těžký a dost velký

Hledal jsem zámek na kolo, který mi kolo dostatečně ochrání před případným zlodějem a nemusím ho tahat namotaný někde na sedlovce...Obal na tento zámek jde sehnat v několikati barevných variantách a eventuelně se dá dokoupit i samotnej držák bez zámku.

uchycení na rámu: součástí balení jsou i pásky, aby jste mohli připevnit i bez pomocí originál šroubů a dir v rámu. uchytil jsem na šoubení co je v rámu pod sedlem, pak jsem zjistil, že mi tam vadí uchycení přesmykače, takže jsem musel držák upravit(kousek uřezat) když jsem namontoval, zjistil jsem že zámek tam nedám jelikož mi vadí vrchní trubka... Po hodině a půl hraní a vyřezávání, jsem nakonec odřezal některé části držáku(nejde to vidět, pokud nevíte jak to vypadalo předtím) a zámek se tam vleze v pohodě...

Je sice dražší, ale doufám že to za to stojí,..
    Doufám že odradí případné zloděje mého kola...

• masivnost

odolnost vykoupena váhou